Müşteri Destek:

0 554 405 89 30

Cam Balkon Nedir?

Cam Balkon Nedir?

Cam Balkon Nedir?

 Cam balkon sistemi ya da diğer ismiyle katlanır cam balkon sistemleri, klasik bir açık balkonun katlanabilen, gerektiği zaman açılıp kapatılabilme özelliği olan camlar ile kaplanması sistemine verilen isimdir.  cam balkon konusunda yıllardan beri işinde uzmanlaşmış olan firmamız sizlere en iyi cam balkon hizmetini vermektedir.

Neden Cam Balkon Kullanmalıyım?

Cam balkon, klasik açık bir balkona göre balkonunuzun mevsim değişikliklerine karşı korunmasını sağlayan bir sistemdir. Yağmurda, rüzgarda, karda camları kapalı tutmanız halinde balkonunuz temiz kalır. Balkonunuzda yer alan eşyalarınız dayanıklı cam balkon sisteminiz satesinde olumsuz hava şartlarından zarar görmez. cam balkon sayesinde soğuk havalarda balkon sefası yapabilirsiniz zira camlardan rüzgar geçmeyecektir. Bunların yanı sıra cam balkonlar çok estetik durmaktadır. Katlanır cam balkonun açılıp kapanma özelliği ve şıklığı birçok vatandaşımız tarafından tercih sebebidir.

Cam Balkon Sistemine Güvenebilir Miyim?

Cam balkon sisteminde kullanılan camlar özel olduğu için son derece dayanıklıdır. Kolay kırılmaz, kolay çatlamaz. Temizlemeniz gerektiğinde sorun çıkmayacağı için klasik cam silme yöntemleri ile silebilirsiniz. Cam balkonlarımız ses geçirmediği için gürültüden de korunmuş olursunuz. cam balkon konusunda son derece kaliteli ve sağlam ürünlerimize güvendiğimizi verdiğimiz garantiden anlamak mümkündür.

Neden Cam Balkonu Tercih Etmeliyim?

Panjur sistemleri çok eski bir sistemler olmakla beraber dayanıklı bir sistem değildir. Panjurlar balkonunuzu sesten, tozdan, gürültüden, yağmurdan, kardan ve rüzgardan tam anlamıyla koruyamamaktadır. Katlanır cam balkon sistemleriyaygınlaştığından beri kimse panhur yaptırmak için masraf etmemektedir. Cam balkonlar kapalı dahi olsa etrafı görebilir, izleyebilirsiniz. Panjur sistemlerinde panjurlar kapandığı an tamamen karanlığa gömülürsünüz. Cam balkonunun temizliği panjur temizliğinden çok daha kolaydır. Ayrıca hırsızlık gibi durumlar için panjurlar çok zayıf kalmaktadır. Firmamız tarafından üretilen kaliteli ve dayanıklı cam balkon sayesinde bir hırsızın evinize cam balkondan girmeye çalışması demek dayanıklı camı kırıp çok yüksek bir gürültü çıkarması ve kendini ele vermesi demektir. Bu nedenle hırsızlar cam balkonlu evleri tercih etmezler. Cam balkon sayesinde geceleri daa güvenli ve huzurlu olarak uyuyabilirsiniz.

Balıkesir Cam Balkon Cam balkon adındanda anlaşıldığı gibi camdan bir balkon dan öte konforlu bir oda gibi düşünülebilir. Mekanlara ayrı bir hava katan aynı zamanda en büyük faydası kullanılır hale getiren cam balkon sistemleri için sizlere Balıkesir genelinde tüm ilçelerde çözümler sunuyoruz. Firmamız bünyesinde imalatını yaptığımız son derece yüksek kalitede ve aynı kalitedeki montaj ve uygulama hizmetimiz ile tüm alanlarınıza çözümler sağlıyoruz. Cam Balkon kullanımı Balıkesirde son derece yaygın ve kullanım sıklığı yüksektir. Bireysel kullanımdan ticari alanlara kadar bir çok yerde karşınıza çıkmaktadır Cam Balkonlar.

Kaliteli uzun Ömürlü Cam Balkon
Bizler uzun yılladır Balıkesir Merkez Altıeylül ve Karesi ilçeleri ağırlık olmak üzeri sayısız cam balkon uygulamasını yapmış bir firmayız. Kendi imalatımızda olan cam balkon sistemlerinde katlanır cam balkonlar, sürgülü ve giyotin cam balkon sistemlerimizle sizlere en yüksek kaliteyi en ekonomik çözümlerle sağlamaktayız.

Cam Balkon Kullanılan Alanlar Nerelerdir?
Cam balkonun kullanımı sınırlandırmak hiçde kolay değildir. Hemen hemen bir çok alanda ve mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Evlerde, bahçelerde, dış mekanlarda, iç mekanlarda kolayla uygulanabilir özelliği ile tercihi yoğunluktadır.

  • Evlerde Cam Balkon kullanımı genelde teras ve dış balkonlarda kullanılmaktadır. Kışın soğuğundan sizleri rahatlıkla korur ve kullanamadığınız alanı kullanılabilir hale getirir.
  • Cafelerde – Restoranlarda Cam Balkon Kullanımı ise evlerden sonraki en sık tercih edilen yerlerdir. Müşterilerinize sigara içilemeyen bir dış mekânı hem açılır hem kapanır hale rahatlıkla getirebilirsiniz. Manzarayıda engellemeyen özelliği özeliğide ayrıca avantaj sağlamaktadır.
  • Otellerde cam balkon kullanımı eskiye oranla oldukça armış durumdadır. Ülkemizdeki bir çok otelde kullanım özelliğine göre bir çok alanda cam balkon tercih edilmektedir.
  • Kış bahçesi kullanımı olan müstakil alanlarınız, villalar ve benzeri mülkiyetlerde de cam balkon tercih edilmektedir.

Yukarıda yazdılarımız yoğun kullanıma örnek alanlardır. Bunlar dışında hem yaşam alanlarımızda hem ticari hemde kamusal alanda bir çok yerde cam balkon kullanımı vardır. Ülkemizde kullanılışı yeni olmayıp 20 yılı aşkın süredir talep görmektedir. İlgi popülerliği hiç bir şekilde eksilmemiş ve günümüzde de hala ilk akla gelen alan kapatma sistemleridir.

Doğru Cam Balkon Firması Seçimi
Her yaptıracağınız uygulamada olduğu gibi bu sistemlerde de aceleye getirmeden doğru bir tercih yapmanız gerekmektedir. Balıkesir cam balkon sistemleri firmaları açısından bol natifli bir şehir olsa da bir çok firma malzemeyi üreticiden alıp sadece montajını yapmaktadır. Bu gibi durumlarda da malzeme kalitesi ile iligili çözüm üretememekte ve yanıt verememektedir. Ayrıca aracı firma olmaları nedeni ile maliyetlerde sizlere artarak gelmektedir. Bu yüzden Balıkesir cam balkon firmaları arasında tercih sebeplerinizde öncelik üretici firma olmasına dikkat etmenizdir.

Balıkesirde Cam Balkon Fiyatları İçinTıklayınız